Telefon :(0 224) 225 52 96 Adres :Bağlarbaşı Mahallesi, Dağlar Apartmanı, 1. Hürriyet Cd. No:182/5,

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Anasayfa Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bursa Evden Eve Nakliyat alanında uzmanlaşmış olan firmamız Bursa Burtaş Nakliyat 2000 yılından bu yana siz değerli Bursa ve semti sakinlerine hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız en iyi nakliye firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Asla ilerlediği yoldan sapmayan amacının müşteri memnuniyeti olduğunu her daim Bursa evden eve nakliyat müşterilerine ispatlayan evden eve nakliyat şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat sektöründe nakliye alanında aranan en önemli husus Tecrübedir. Nakliye sektöründe Tecrübe yemekte ki tuz kadar önemlidir. Alanında tecrübe sahibi elemanları ile Bursa nakliyat en önemli hususunuzu gönül rahatlığıyla size ispatlamaktadır. Bursa ve tüm semtlerine hizmet veren evden eve nakliye firmamızın elemanları en az 10 yıllık uzmanlığa sahiptir. Ayrıca alanında tecrübeli , profesyonel , dikkatli , titiz ve kaliteli kadromuz başarısını nakliye alanında en iyisi olan firmamız Burtaş nakliyat ile çalışarak ortaya koymuştur.

Bursa ve tüm semtlerine hizmet veren evden eve nakliyat firmamız in Bursa'nın her semtinde 16 nakliye elemanı çalıştırmaktadır. Yerinde ücretsiz ekspertiz uygulamasını her firma kullanmamaktadır. Biz özellikle expertiz yapmadan Evden Eve Nakliyat fiyatı vermemekteyiz.

Bursa' da evden eve nakliye Firmaları arasında yerinde ücretsiz ekspertiz ile hazırlanan fizibilite raporu doğrultusunda daha emin adımlar atarak daha sağlam bir işçilik vermekteyiz. Eşyalarınız hazırlanan fizibilite raporu doğrultusunda sigortalanmaktadır. Hiç bir olumsuz ihtimale yer vermeden isteğe bağlı asansörlü taşımacılık ile taşıma nakliye işleminiz gerçekleşmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram