bursa evden eve nakliyat

24x7 Expertiz

Expertiz elemanlarımız Bursa evden eve nakliyat için talep ettiğiniz gün ve saatte eşyalarınızı görmek için ziyaret edebilirler, evden eve taşımacılık ile ilgili detaylı bilgi ve taşınma programı yapılır.

(0532) 052 9716
bursa evden eve nakliyat

Sorunsuz Taşımacılık

Bursa evden eve nakliyat sektöründe sorunsuz hizmet sağlayan tek firmayız, eşyanızı değil anılarınızı taşıdığımızı hatırlatırız. Bursa evden eve firması Burtaş nakliyat sorunsuz eşya taşıması ile bilinir.

Bursa Evden Eve Taşımacılık
bursa evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Bursanın evden eve nakliyat sektöründe profesyonel ekibimiz ile garantili taşınırsınız. Ekibimizde marangoz, monte demonte elemanları, size özel taşıma malzemeleri ile garantili taşınırsınız.

Bursa Evden Eve

HOŞGELDİNİZ!

Burtaş Evden Eve Nakliyat, Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektörünün lider firması.

Bursa Evden Eve (moving home to home) Taşımacılık (transportation) her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de bir çok firma evden eve nakliyat taşımaclığına bağlı kalmamaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat ekibimizde ki personellerimiz alanlarında profesyonel kişilerdir. Bursa Evden Eve Nakliyat yaparken, kolilerin kullanışlı olmasına ayrı bir önem gösteririz. Montajlamada yine alanlarında profesyonel ekibimiz işlemleri yapmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliye hizmetine şirketimiz 2002 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış, size Bursa evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

Burtaş Bursa Evden Eve Nakliye, nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş, değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için http://www.burtas.com.tr web sayfasını siz evden eve nakliyat müşterileri için bilgileri yayınlamıştır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Burtaş Evden Eve Nakliyat,

Yaptığımız, yapacağımız her işte Günümüz Gelişen teknolojisi ile yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kalite daima ön planda tutmaktır. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet ile çalışmıştır.

Paketleme Malzemeleri,

Kristal Cam Eşyalar - mukavemeti yüksek karton variller Yatak Şilteler - yatak kolileri Elbiseler - yatay askılı yüksek boy koliler Mobilya Beyaz Eşyalar - toz engelleyici streç film - özel darbe engelleyici naylon Tablolar - kraft kağıdı (üç kat) Çiçekler - özel koliler Halılar - naylon Perdeler - perde çantaları.

Asansörlü Nakliyat,

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın çizilmeye, darbelere yönelik problemlerini yok etmek için firmamızdan asansörlü araç hizmeti alabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat
bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Talep edilen ilçeye Bursa Evden Eve Nakliyat aşamaları sorunsuz planlanarak taşıma yapılır Evden Eve Taşımacılık İlçeden ilçeye Bursa Evden Eve Nakliyat fiyatlandırması yapılır expertizimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.[...]

bursa evden eve nakliyat

Bursa Şehirlerarası Nakliyat

Türkiyenin tüm illerine uygun fiyat garantisi ile evden eve taşımacılık yapılır. Gidilecek şehir, yol, yükün durumu, eşyanın sorunsuz gidebilmesine göre planlama yapılır, Bursa Evden Eve Nakliyat Burtaş garantisi ile taşının.[...]

bursa evden eve nakliyat
Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyanızın sorunsuz taşınması için şirketimizin Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat alternatifi kullanmanızı tavsiye ederiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat günümüzde yaygın kullanılan bir taşımacılıktır, evden eve nakliye Bursa.[...]

bursa evden eve nakliyat
Paketleme, Montaj, Demonte

Bursa Evden Eve Nakliyat piyasasında eşyanzın taşınmasından ziyade eşyanın yanlış montajı yada yanlış parçalanması neticesinde hasar görülmektedir. Profesyonel Ekibimiz ile Montaj, Demonte Hizmeti. Taşınırken, Marangoz, Tesisatçı, Mobilya Ekibimiz.[...]

Bursa Evden Eve Nakliyat - Burtaş evden eve

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Burtaş Evden Eve Nakliyat, Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık nakliye firması.

Bursa evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, 500 TL gibi paket fiyatlar görürseniz, duyarsanız lütfen dikkatli olunuz. Evinizi, eşyanızı görmeden, nereye nasıl taşınacağınızı bilmeden verilen fiyatlar genelde dolandırmak, çarpmak veya paranızı elinizden almak içindir. Bursa evden eve nakliyat fiyatını belirleyen öğeler sıralanabilir. Evinizdeki eşya miktarı, bulunduğunuz kat, taşınacağınız mesafe, taşınılacak yeni evin olduğu kat nakliyat ücretini oluşturur. yol, araç, ekip, paketleme gibi özellikler evden eve nakliyat için firmanın giderlerini belirler. örneğin, beş kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur. Asansör kullanılacaksa, asansör gideri ile yapılan taşımanın fiyatı farklı olur, asansör olmadan yapılacaksa taşıma ücreti farklı olur. Yine taşınma mesafesi beş kilometre ise nakliyat ücreti ona göre olur, yüz kilometre ise nakliyat ücreti yüz kilometreye göre olur. Birileri veya kimi firmalar, yurttaşı dolandırmak için, 300 TL, 400 TL ye ev taşıma reklamı yapalar. Fakat taşınmaya kalktığınızda, Eşyanız çokmuş, 100 TL daha, katınız yüksekmiş 200 TL daha, yol çok 50 TL daha,  gibi, dolandırma, hırsızlık başlatırlar. Sizde taşınma başladığından, lanet olsun ne yapalım; yılgınlığına girer bir nevi  dolandırılırsınız. Bu uyarıları yapmak bizim görevimiz. Elbette dolandırılmak istenen engel olamayız. Nasıl dolandırmak isteyene engel olamıyorsak, dolandırılmak isteyene de engel olmamız mümkün değil. Bursa evden eve nakliyat fiyatı diğer bir uyarımızda ekspertiz yaptırmadan kesinlikle fiyat pazarlığı yapmamanızdır. Bursa evden eve nakliyat fiyatı yanlış bilgiler olduğu , yurttaşı bilgilendirecek diğer bir konu da ekspertiz tercih etmeniz olacaktır.

Bursa Evden Eve Nakliye

Bursa Evden Eve Nakliye

Şehiriçi ve şehirlerarası taşımalarda her iki adreste de bina konumlarının asansör kurulumuna elverişli olmadığı durumlarda, bina içinden (merdivenlerden) yapılan taşıma şeklidir.

 

Burtaş evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sürdürmekteyiz. Türkiye'nin tüm illerine evden eve nakliyat hizmetini kadromuz ve kaliteli taşıma araçlarımızla taşımaktayız.

Bursa Evden Eve Taşımacılık

Bursa Evden Eve Taşımacılık

1. EXPERTİZ ZİYARETİ Talebinize göre şirketimizin expertizi eşyanızı ve taşıma detaylarını görüşmek için gün alır. Ziyaret gerçekleşir ve taşınacak gün, taşıma planları görüşülür.

2. TAŞIMA GÜNÜ Taşınılacak gün aracımız ve ekibimiz yerinize gelir taşınmadan önce eşyanızın güncel durumu incelenir ve taşıma için çalışmalar başlatılır.

3. PAKETLEME TESİSAT VE DEMONTE Eşyalarınızın taşıma durumunda hasar görmemesi için eşyanızın özelliğine göre uygun paketleme malzemeleri ile paketleme işlemleri yapılır. Eşyalarınızın taşındığınız yerde montajının sorunsuz yapılabilmesi için her eşyanın bilgi sahibi personelimiz ile parçalara bölünerek ve tesisat işlemlerinin sorunsuz bitmesi için parçlar tek tek paketlenir.

4. ASANSÖRLÜ TAŞIMA Talebe göre müşterilerimze nakliye planını sorunsuz bitirmek için kullanılabilir. Paketlenmiş eşyalarınız ciddi bir ekip ile taşınmaya başlayıp araçlarımıza yüklenir. Önemli bir şey var ki eşyanın düzgün paketlenmesi gibi eşyanın araçta düzgün istiflenmesi de önemlidir.

5. TAŞIMA TAMAMLANIR Taşınılacak yere gelindiğinde ekibimiz yeni yerinizin planını tasarlayıp ona göre taşıma işlemlerini başlatır ve taşıma işlemi başlar. Taşınan eşyalarınız yeni yerinize göre montajı ve tesisat işlemleri yapılır. Ekibimiz işlemerini bitirip denetimleri yaptığında sizin başka bir sorunuz var mı diye sormakta ve garantili bir taşımada anket yapabilirler. Burtaş Bursa Evden Eve Nakliye firmamızı seçtiğiniz için teşekkürler.